Subscribe now!

Přejete si být informováni o událostech a novinkách od Rovite SPA?

Vyplňte Váš email do kolonky níže.

Name:


Email:


Subscribe
Showroom Karlovy Vary Showroom Karlovy Vary Showroom Karlovy Vary
Akční nabídka
CocoonIRwellnessPRO Oxygenceuticals

Spa Jet 4G - léčivá a relaxační multifunkční kapsle s hydroterapií

Spa Jet 4G - léčivá a relaxační multifunkční kapsle s hydroterapií
Spa Jet 4G - léčivá a relaxační multifunkční kapsle s hydroterapií Spa Jet 4G - léčivá a relaxační multifunkční kapsle s hydroterapií Spa Jet 4G - léčivá a relaxační multifunkční kapsle s hydroterapií Spa Jet 4G - léčivá a relaxační multifunkční kapsle s hydroterapií Spa Jet 4G - léčivá a relaxační multifunkční kapsle s hydroterapií Spa Jet 4G - léčivá a relaxační multifunkční kapsle s hydroterapií
Výrobce: Sybaritic
Kód produktu: WP002
Skladová dostupnost: Na skladě
Katalog ke stažení click to download pdf

Spa-Jet™ - léčivá, relaxační & hydromasážní kapsle

Spa Jet je multifunkční vanový box vyvinutý společností DermaLife™, představující holistický systém rovnováhy a obnovy. Spa Jet vašim klientům nabídne skutečně tradiční lázeňská řešení pro řadu jejich problémů.

Spa-Jet™ společnosti Dermalife™ kombinuje průlomovou koncepci Hydrofusion™, která je směsí dvou tepelných technologií — páry a hloubkového infračerveného záření, se skutečnou terapií pomocí vodní masáže za použití sprchy Vichy a vodní masáže spodní části těla. Tím vzniká naprosto bezkonkurenční lázeňský zážitek. Kapsle Dermalife™ Spa-Jet™, vás nadchne díky svému technicky vyspělému systému chromaterapie ColorBath™. Její systém je založen na technologii LED a ve spojení s aromaterapií a audio terapií pomáhá navozovat různé nálady. Umožní vám tak nabídnout svým klientům kolekci osvěžujících a vyhledávaných ošetření z oblasti péče o kůži, obličej a tělo, a rozšířit tak svoji nabídku o skutečně unikátní a přitom tradiční lázeňské procedury.

Slavný výrok římského císaře Nera: "Sanitas per aqua" (SPA), volně přeloženo jako: "Zdraví z vody", po celá staletí posiluje instinktivní lidovou víru v léčivé a transformační síly vody, a udržuje tak zájem veřejnosti o vodní terapeutické procedury.

Hydrofusion™: tento neobyčejný technický průlom vytvářející jednotnou směs energetických sil prostřednictvím harmonizace tepla hloubkového infračerveného záření a páry Vám umožňuje využít obou těchto přírodních energií samostatně, nebo současně.

Pára: vlhké teplo je vůči tělu šetrnější než suché teplo sauny, neboť změkčuje kůži rozšířením kožních pórů a stimulací pocení, které podporuje odbourávání toxinů. V systémech Dermalife™ je k dispozici funkce nastavení teploty páry používané při tělesné a kožní terapii (až 48ºC/118ºF).

Infračervené teplo: infračervené zářiče jsou navrženy tak, aby vytvářely příjemné teplo v kategorii vzdáleného infračerveného záření, které se vyznačuje stejnou frekvencí jako naše vlastní tělesné teplo (dosahující 9.6μm), a proto je v souladu s naším vlastním energetickým systémem.

Panoramatický 360o sprchový systém Vichy: systém dvojité rozprašovací sprchy Vichy ve špičkovém provedení obsahuje 10 sprchových trysek pro svrchní stranu těla a 10 sprchových trysek pro spodní stranu; nastavitelný směr rozprašování všech trysek umožňuje relaxační celotělesnou masáž. K dispozici jsou tři přednastavené programy sprchy Vichy, stejně jako mód "skotské střiky", v němž se střídají trysky s teplou a studenou         vodou.

Ruční sprcha: je nepostradatelnou výbavou pro omývání kosmetických produktů z těl Vašich    klientů a pro čištění vnitřního prostoru jednotky.

Mlha: lehká mlha se po stisku tlačítka okamžitě rozprostře kolem celého těla; dle libosti můžete do mlhy přidat minerály a vitamíny, čímž rozšíříte její léčebné a výživné účinky, takže budou podobné účinkům terapií v horkých pramenech.

Systém vitamínů a minerálů: rozptyluje do proudu mlhy výživné látky, jakými jsou vitamíny a minerály, čímž umožňuje kůži transdermální výživu a poskytuje jí ochranu silných antioxidačních vitamínů a minerálů… mlhový systém dokáže splnit stejně náročné cíle jako lázeň v minerálním prameni.

Sprcha nohou: zklidňujte, oživujte a osvěžujte bolavé nohy pomocí dvou masážních trysek, které jemně rozprašují vodu po celé oblasti chodidel a umožňují klientovi jedinečný lázeňský prožitek.

Lůžko pro vibrační masáž: zapojuje všechny tělesné systémy do jednotné součinnosti za účelem dosažení cílové systémové harmonie. Ergonomicky provedené podkladové lůžko, které Vaše tělo přímo "ukolébá", obsahuje patentní systém vibrační masáže s funkcí souvislé pulzující vibrace.

Aromaterapie: kapsle Spa-Jet™ společnosti Dermalife™ obsahuje dva jedinečné zásobníky odpařující aromaterapeutické a bylinné extrakty, které probouzejí čichový smysl, zlepšují výsledky a zvyšují potěšení.

Chromaterapie: využívá technologie digitálního osvětlení (LED) ve špičkovém provedení a čtyř strategicky umístěných chromaterapeutických světelných stanic, které vytvářejí bohatou škálu náladových barevných světel

Luxusní barevná LCD obrazovka: elegantní mnohojazyčná obrazovka ovládaná přes kontrolní panel s dotykovými tlačítky nabízí 10 přednastavených a 1 přizpůsobitelný program, stejně jako různé možnosti rozšíření (včetně Video-DVD aplikací).

Vhodné pro stereo: pro zajištění dokonalého relaxačního prožitku obsahuje kapsle Spa-Jet™ jeden vodotěsný reproduktor o výkonu 150 W, který lze snadno připojit k libovolnému audio zdroji. Konektor sluchátek je rovněž k dispozici.

Hydrofusion™: tento neobyčejný technický průlom, který vytváří jednotnou směs energetických sil prostřednictvím harmonizace tepla hloubkového infračerveného záření a páry, vám umožní využít obou těchto přírodních energií samostatně, nebo i současně.

Pára: vlhké teplo je vůči tělu šetrnější než suché teplo sauny, neboť změkčuje kůži rozšířením kožních pórů a stimuluje pocení, které podporuje odbourávání toxinů. V systémech Dermalife™ je k dispozici funkce nastavení teploty páry, používané při tělesné a kožní terapii, v rozmezí až 48ºC/118ºF.

Infračervené teplo: infračervené zářiče jsou navrženy tak, aby vytvářely příjemné teplo v kategorii vzdáleného infračerveného záření, které se vyznačuje stejnou frekvencí jako naše vlastní tělesné teplo (dosahující 9.6μm) a je tedy v souladu s naším vlastním energetickým systémem.

Panoramatický 360o sprchový systém Vichy: systém dvojité rozprašovací sprchy Vichy ve špičkovém provedení, obsahuje 10 sprchových trysek pro svrchní stranu těla a 10 sprchových trysek pro jeho spodní část; nastavitelný směr rozprašování všech trysek umožňuje relaxační celotělovou masáž. K dispozici jsou tři přednastavené programy sprchy Vichy, doplněné módem "skotské střiky", v němž se střídají trysky s teplou a studenou vodou.

Ruční sprcha: je nepostradatelnou výbavou pro omývání kosmetických produktů z těl vašich klientů a pro následné čištění vnitřního prostoru jednotky samotné.

Mlha: po stisku tlačítka se v prostoru jednotky okamžitě rozprostře jemná mlha. Podle přání klienta do ní můžete přidat minerály a vitamíny, čímž její léčebné a výživné účinky ještě umocníte. Ošetření pak bude mít podobný efekt, jako terapie v horkých léčivých pramenech.

Systém vitamínů a minerálů: rozptyluje do proudu mlhy výživné látky, vitamíny a minerály, čímž dodává kůži trans dermální výživu a poskytuje jí ochranu. Mlhový systém dokáže splnit stejně náročné cíle, jako lázeň v horkém minerálním prameni.

Sprcha nohou: pomocí dvou masážních trysek, které jemně rozprašují vodu po celé oblasti chodidel, zklidňujte a osvěžujte bolavé nohy. Unaveným klientům tak přináší jedinečný lázeňský prožitek.

Lůžko pro vibrační masáž: má za úkol dovést tělo k celkové harmonii. Ergonomicky tvarované podkladové lůžko, které obsahuje patentní systém vibračních masáží, vaše tělo přímo "ukolébá".

Aromaterapie: kapsle Spa-Jet™ společnosti Dermalife™ obsahuje dva jedinečné zásobníky odpařující aromaterapeutické a bylinné extrakty, které klientům poskytují aroma terapii a zlepšují tak celkové výsledky ošetření a jeho prožitek.

Chromaterapie: využívá technologie digitálního osvětlení (LED) ve špičkovém provedení. Pomocí čtyř strategicky umístěných chromaterapeutických světelných stanic vytváří bohatou škálu náladových barevných světel.

Luxusní barevná LCD obrazovka: elegantní mnohojazyčná obrazovka ovládaná přes kontrolní panel s dotykovými tlačítky, nabízí 10 přednastavených a 1 přizpůsobitelný program a další možnosti rozšíření služeb (včetně Video-DVD aplikací).

Vhodné pro stereo: pro zajištění dokonalého relaxačního prožitku obsahuje kapsle Spa-Jet™ jeden vodotěsný reproduktor o výkonu 150 W, který lze snadno připojit k libovolnému audio zdroji. Konektor sluchátek je rovněž k dispozici.

 

TYPY OŠETŘENÍ

Ošetřovací postupy Dermalife™ mohou být použity s libovolnou produktovou řadou. Typické ošetření bude zahrnovat použití odlupovacích krémů/gelů, solí pro drhnutí, tělesných zábalů, masek z mořských řas a napínacích a zvlhčujících gelů/krémů zajišťujících detoxikaci, výživu, oživení a ochranu kůže. Zde je ukázka několika nejoblíbenějších ošetření, která budete moci nabízet:

Ošetření teplou/studenou vodou: použití teplé a studené vody (tzv. "skotské střiky") podporuje činnost oběhových soustav a detoxikaci, přináší zklidnění a osvěžení těla. Díky popularizaci slavným Sebastianem Kneippem, vášnivým průkopníkem a stoupencem vodoléčby, se stalo oblíbenou hydroterapeutickou službou v nabídce mnoha exkluzivních, špičkových lázní. Kapsle Spa-Jet™ rozvíjí prostou vodoléčbu ve vysoce sofistikovaný zážitek. Rovněž poskytuje možnost opláchnutí těla klienta vodou různých teplot, použitím ruční sprchy. Vodní terapie v kombinaci s vhodnými produktovými formulemi pomohou vaše klienty stimulovat, vzpružit či zklidnit, zbaví je celé řady neduhů, jakými jsou například zánětlivá onemocnění kloubů a revmatismus, a také posílí a urychlí hojivý proces léčby poranění.

Snížení tělesné hmotnosti/detoxikace/odstranění celulitidy: veškeré produkty, vybavení a léčebné postupy, které jsou k dispozici pro zlepšení vzhledu celulitidy a zeštíhlení těla, mohou být doplněny a vylepšeny pomocí ošetřovacích postupů Dermalife™. Účinnou redukci celulitidy a zeštíhlování lze provádět pouze za použití rázného zvýšení oběhové činnosti, stimulace metabolismu, detoxikace a odbourávání nadbytečných tekutin. Jsou-li používány ve spojení s produkty, které obsahují složky pro boj s celulitidou, jsou ošetřovací postupy Dermalife™ důležitým mezičlánkem na cestě k výsledkům, které vaši klienti požadují.

Obnova minerálních látek/Zvlhčování/Hydratace: tělesné zábaly a ošetření pomocí masek začínají odstraněním nečistot za použití odlupování a pokračují nanášením produktů obsahujících vonné oleje, byliny, bahna, jíly, mořské řasy či chaluhy. Tyto přírodní ingredience jsou bohaté na vitamíny a minerály a pomáhají obnovovat ztracené vyživující látky v suché, poškozené či stárnoucí kůži. Díky podpoře účinného ošetření za použití tepla a hydroterapie zanechají tyto produkty dokonce i tu nejpoškozenější a nejzanesenější kůži svěžejší, čistější, lépe hydratovanou a zářící zdravím.

Zpomalení stárnutí: kůže je naším největším tělesným orgánem. Zdravá kůže funguje jako ochranný obal těla a je proto důležité udržovat její celkové zdraví a krásu. Účinnost ošetřovacích postupů, které zpomalují stárnutí je dramatický posílena použitím programu Dermalife™. Intenzivní hyperémie, zvlhčování, tonizace, zvýšená pružnost a dokonalá výživa kůže, které zajišťuje Hydrofusion™, stimulují rozvoj kolagenu a vytvářejí měkkou, mladistvou kožní texturu. Díky kombinaci uvolňujícího stálého tepla se stimulační hydroterapií, za použití mořských řas či bahna je vstřebávání složek zpomalujících stárnutí a detoxikujících organismus velmi posíleno a zanechává kůži poddajnou a zářivou.

Popis/Funkce Spa-Jet™

 • Průsvitné pouzdro
 • Pára (přímé připojení)
 • Teplo vzdáleného infračerveného záření
 • Vibrační masážní lůžko
 • Chromaterapie - LED (6 barev)
 • Automatický systém aromaterapie
 • Manuální systém aromaterapie (pohárkový)
 • 1 vodotěsný reproduktor o výkonu 150W
 • kompatibilní se sluchátkovým konektorem
 • Rozptyl vitamínových/minerálních produktů
 • Barevná LCD obrazovka o úhlopříčce 5.6"
 • Ovládací panel s dotykovými tlačítky
 • 10 přednastavených programů (+1 nastavitelný)
 • Vzduchové chlazení obličeje
 • 10 sprchových hlavic Vichy
 • 10 sprchových rozprašovačů spodní části těla
 • Systém ruční sprchy (2 rozprašovací módy)
 • 2 rozprašovače pro masáž nohou
 • Mlhový systém

Technické údaje

 • Hmotnost (Spa-Jet): 120 kg/265 lbs.
 • Výška (zavřeného zařízení): 102 cm/40" .
 • Výška (otevřeného zařízení): 213 cm/84"
 • Délka: 230 cm/90"
 • Šířka: 90 cm/35.5"
 • Energetické požadavky: 230-240 V, 50-60 Hz
 • Síla proudu: 15 A
 • Vodní přívod: 1/2"
 • Požadovaný vodní tlak: 2-3 bary
 • Odtoková přípojka: 40 mm/1.57" (hadička)

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:Dotaz na produkt: Spa Jet 4G - léčivá a relaxační multifunkční kapsle s hydroterapií

Vaše jméno:


Váš email:


Vaše zpráva: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Opište prosím kód z obrázku:visa mastercard express paypal skrill